Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
0 Корзина 0 грн
Каталог

Подарунки на день народження

мишкаДень народження – свято, яке об’єднує, адже він буває абсолютно у всіх. І кожен іменинник, не зважаючи на вік, професію чи фінансовий стан чекає на приємний подарунок. Не обов’язково це має бути дуже коштовна річ, головна задача – купити подарунок, що знайде відгук у серці іменинника. У нашому магазині подарунків можна знайти варіант, що перетворить День народження на казку, у якій збуваються всі бажання.

Подарункова стратегія

            Звісно, краще підготувати презент заздалегідь. Якщо Ви хочете дарувати радість, підійти до цього процесу краще дуже серйозно. Наприклад, можна зробити календар Днів народження родичів, кращих друзів та колег. Це дасть змогу не поспішаючи купити подарунок кожному. Краще робіть це ,коли є настрій. Адже більшість презентів не зіпсуються, якщо Ви придбаєте їх за місяць чи навіть за півроку.

            Спробуємо розібратися, чим саме краще радувати іменинника, умовно розділивши презенти на категорії.

Щось на згадку

            Зазвичай це більше знак уваги, аніж подарунок, у нашому магазині подарунків можна придбати такі сувеніри на будь-який смак і гаманець. Пропонуємо віддати перевагу таким невеличким, але часто значущим речам:

·         Брелоки, запальнички, ключниці;

·         Статуетки з фарфору, кришталю, кераміки;

·         Ультрасучасні статуетки в стилі техно-арт;

·         Сувеніри Єгипетської тематики;

·         Східні фігурки Нецке з різних матеріалів;

·         Колекційні наперстки.

Звісно, треба враховувати смаки і вподобання іменинника. Але частіше за все, не треба багато знати про людину, щоб зрозуміти, що їй більше до снаги: статуетки техно-арт чи слоненята з фарфору.

Щось корисне

            Є подарунки, які виконують не лише естетичну функцію. Близьким Вам людям або практичним особам краще обирати саме такі. Наприклад, гарний посуд. Це красиво, приємно, а якщо правильно підібрати, він ніколи не стоятиме без діла. Також до таких подарунків можна віднести розкішні та функціональні підсвічники, набори для камінів, чайні столики. Зрештою, якщо людина займається медитацією, корисними будуть різноманітні аксесуари та ароматичні лампи і підставки.

            Для кожного користь означає щось своє. Наприклад, якщо хтось із Ваших знайомих часто буває у кальян-барах, подаруйте справжній кальян. Ми можемо запропонувати не лише декоративні моделі, а й такі, якими користуються професіонали.

Щось незвичайне

            Якщо головна Ваша мета – здивувати і запам’ятатися, обирайте оригінальні подарунки. Наприклад, чоловікові можна презентувати модель корабля, барометр чи сувенірну зброю. Цим Ви не лише допоможете йому прикрасити кабінет, а й покажете своє ставлення як до сміливого та відважного представника сильної статі. Хочете щось більш масштабне – даруйте міні-бар, гонг чи навіть африканський барабан.

 

            Хочете щось оригінальне для жінки – зверніть увагу на Дерева щастя, кімнатні фонтани, квіти в кришталі, рамки для фото у вигляді родинного дерева, дзеркальця під старовину, великі панно у східному стилі, що здатні привабити в дім позитивну енергію.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
45 + ? = 46