Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
0 Корзина 0 грн
Каталог

Сувеніри до Дня народження

рождениеУ будь-якому віці на День народження людина чекає на диво. Насправді для того, щоб виправдати сподівання іменинника, не треба витрачати багато зусиль, часу та грошей. Головне – підібрати саме той сувенір чи подарунок. Звісно, набагато легше це зробити, коли людину знаєш добре, але якщо трохи постаратись, можна купити сувеніри, які і в рідної людини, і у малознайомої викликають приємні емоції і неабияк піднімуть настрій.

            Для початку визначимось з тим, чого не треба дарувати на День народження:

·         Гроші. Це дуже банально. Можливо лише у тому випадку, коли близька людина сама про це попросила;

·         Засоби гігієни, косметику. Особливо неприйнятні такі подарунки для малознайомих людей, колег або коханих. Іменинник навіть може образитись, подумавши, що виглядає недостатньо охайно;

·         Занадто дорогі подарунки. Ви поставите людину у незручне становище.

Розглянемо варіанти сувенірів і подарунків, які обов’язково запам’ятаються імениннику.

Бізнес сувеніри

            Звичайно, купити такі сувеніри для колеги або начальника – гарна ідея. Вибирати різноманітні підставки для візитівок та ручок, настільні маятники та глобуси неважко. Якщо Ви зовсім не знаєте смаків іменинника, беріть класичний варіант. Особам, що палять, можна дарувати красиві аксесуари для куріння. Такий презент можна зробити і начальнику, і родичу. Також у кабінеті шефа гарно виглядатиме і нагадуватиме про Вас будь-який сувенір морської тематики. Також справжнім чоловікам можна подарувати сувенірну зброю.

Прикраси та шкатулки

            Такі милі речі будуть до вподоби жінкам будь-якого віку. І школярка, і бабуся не проти отримати на День народження те, що підкреслить красу та стиль.

Посуд

            Ще одна слабкість протилежної статі. Кращим сувеніром стане щось незвичайне. Наприклад, келихи з бронзи. Але можна вибрати і менш оригінальний презент, наприклад, фарфоровий сервіз.

Настільні ігри

            Прийнято дарувати іменинникам чоловічої статі. Добре було б вибрати шахи, нарди, покерний набір чи навіть настільний гольф. Такий сувенір ще й займе гостей на добру частину вечора. Ну, а якщо хочете, щоб було зовсім весело, даруйте ігри з чарками.

            До речі, деякі ігри – ті ж шахи, шашки, дженгу, настільний баскетбол – добре дарувати дітям.

Для інтер’єру і не тільки

            Найбільш універсальним подарунком усіх часів і народів по праву вважають статуетку. Їх зараз роблять з будь-чого: дерева, металу, скла, каменів, полімерів, фарфору. Ці милі дрібнички запам’ятовуються надовго. Тому сміливо обирайте їх для всіх іменинників. Наш магазин може похвалитися неабиякою колекцією таких сувенірів. Тим більше, традиція дарувати різні фігурки дуже давня, а сувеніри не лише прикрашають простір, але й мають певні магічні властивості.

Злиття культур

            Зараз дуже популярно захоплюватися східною культуру. Тому більшість українців зрадіють, отримавши до Дня народження різноманітні аксесуари для ароматерапії та медитації, а також японські фігурки Нецке.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
38 + ? = 42